top of page
PC121304.jpg

KOMPLETNÍ PROJEKT
OD A DO Z

POJĎME A UŽIJME SI REKONSTRUKCI!

Nemáte rádi rekonstrukce. Toulání po obchodech s nábytkem vás nenaplňuje. Dlažba a obklad jsou dlaždice jako dlaždice. Měření vás nebaví. Máte své práce a dětí až nad hlavu. Co je dusty pink, a která je lehce mentolová? Jaký je rozdíl mezi kompaktem a kamenem? Jak jako bezúchytkový systém? Podomítkový modo.. co? Jo modul! Tak to jsem nikdy neslyšela. Já se z toho zblázním! Sabina měla pravdu, když říkala že je lepší vyhořet než se stěhovat!

Ale když já bych to chtěla mít doma tak hezký!

A co když vám povím, že Sabina neměla pravdu a vy můžete krásně bydlet, aniž byste byli unavení, nedej bože úplně zničení.

Nemusíte skupovat katalogy o bydlení, ani chodit po sousedech, abyste viděli, jak to mají zařízené. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, zda sedačku takovou nebo makovou. Nemusíte dokonce ani nakupovat věci, které už doma nejsou zdaleka tak pěkné jak ve výloze obchodu. Nemusíte měřit, učit se materiály a hádat se s řemeslníky. Nemusíte prosit sousedy o odpuštění, že rekonstrukce trvá místo měsíce rok. Ani nemusíte kupovat pastelky a docházet na kurzy kreslení pravou hemisférou, abyste viděli svůj nový domov v barvách:-)

Chci říci, nemusíte vůbec nic!

 

O všechno se postarám já!

PC121276.jpg

Na chviličku zavřete oči a představte si, jaké by to bylo žít normální život. Chodit do práce, která vás baví. Být se svými dětmi nebo s přáteli. Cestovat, věnovat se svým koníčkům. Večer klidně usínat a ráno si třeba trochu přispat. Váš telefon by zapípal jen v případě, že vás někdo zve na véču, jinak klid a mír.... 

Mezitím za vás někdo vytváří váš nový domov. Plánuje dispoziční řešení. Zpracovává technické výkresy pro truhláře, elektrikáře, zedníky. Ladí barvy a vybírá tapetu, stěrku, podlahu, dlažbu. Zjišťuje nejnovější systémy a řeší kvalitu zpracování. Přeměřuje a vybírá nábytek. Zvedá telefony a odpovídá na dotazy řemeslníků. Zajišťuje cenové nabídky. Optimalizuje harmonogram prací.

A mimo to všechno vám, jako mávnutím kouzelné hůlky, předloží vizualizaci vašeho budoucího domova! 

Ano, mluvím o vaší rekonstrukci:-)

PŘED

PO

IMG_8306 2.HEIC
P1110052.jpg
Kotva 1
P1010348.JPG

CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT

.. a udělám to ráda!

 • Návrh vhodného dispozičního řešení. Klíčový prvek celého návrhu. Kde bude kuchyně, kde jídelna, jak vyřešit propojení pokojů, jak nejlépe udělat interiér funkční a příjemný na bydlení.

 • Návrh konceptu interiéru. Proč to je tak a ne jinak, proč právě tohle řešení zvítězilo. V interiérovém designu je mnoho cest, ale důležité je vybrat tu, která vám padne jako ulitá.

 • Výběr hlavních materiálů a dekorů pro povrchy. Zajištění vzorků, tak abyste si mohli osahat zvolený dekor.

 • Návrh barevné kompozice. Víte, že barvy ze všeho nejvíce působí na energii člověka? Je tedy jasné, že vyladěný interiér je nejen krásný, ale i zdraví prospěšný!

 • Výběr zařízení - doporučení na vybavení včetně odkazů na dodavatele. Veškerý nábytek, koberce, svítidla, kování, baterie, sanita.. zkrátka vše, co v návrhu bude použito.

 • Návrh nábytku vyráběného na zakázku včetně zadání technické dokumentace pro výrobce, aby nikdo nemusel dumat, jak to ta paní vlastně myslela. Půdorysy, bokorysy, čelní pohledy, vnitřky i vnějšky, materiály i otevírací systémy a hlavně rozměry:-)

 • Doporučení pro rozmístění svítidel a jejich výběr. Jedna bludička uprostřed pokoje nestačí. Aby byl interiér dokonalý, musí být kvalitně osvětlený. Možnost výpočtu svítivosti.

 • Finální podoba návrhu - KATALOG (skici, půdorysy, 2D pohledy a 3D  vizualizace, rozpočet)

JAK TO VŠECHNO PROBÍHÁ?

NEBUDEME SI TU NIC NALHÁVAT, PROJEKT, TO JE VELKÁ VĚC! Každý projekt je individuální, protože každý člověk je jiný a má jiné potřeby. Svou práci dělám, protože mě baví. Baví mě tvořit domovy, krásné, funkční interiéry. Doslova každý takový interiér je ušitý svému majiteli na míru, aby mu padl a cítil se tam dobře. Zakládám si na dobrých osobních vztazích, protože pokud nejsou vztahy dobré, nemůže být dobrý ani výsledek. V mých návrzích a i v průběhu realizace jsem naprosto upřímná a otevřená.

1. První schůzka

Stačí kliknout na políčko DOMLUVIT SI SCHŮZKU, automaticky vás to odkáže na můj e-mail. Do e-mailu mi napište čeho se váš projekt týká, vaše jméno a telefonní číslo. Pokud chcete napsat víc popřípadě poslat fotky interiéru, klidně můžete. Já se Vám ozvu maximálně do 48 hodin. Jestli to je moc dlouho a vy už nevydržíte ani vteřinu, v kontaktech najdete můj telefon a volejte:-). Tímto způsobem si domluvíme první schůzku.

Cena úvodní schůzky je 4.200 Kč s DPH. Když se domluvíme na spolupráci, cena schůzky bude odečtena z projektu.

2. Cenová nabídka

Hned po první schůzce vám vytvořím cenovou nabídku, kde budete mít jasně napsáno:

 • co pro vás mohu udělat

 • v jakém časovém horizíontu

 • za kolik

3. Projekt

Po schválení cenové nabídky pro vás vytvořím tzv. KATALOG. Je to finální podoba návrhu, který se skládá z výše uvedeného. Klienty vždy nejvíce zajímá 3D vizualizace nebo-li obrázky. Jasně, obrázky budou a také vás provedu 3D modelem vašeho nového domova. 

Cena začíná od 16.000 Kč. s DPH a je stanovena individuálně dle rozsahu mé práce (např. návrh/katalog pro garsoniéru vychází cca 30.000 Kč - 60.000 Kč s DPH). 

4. Managerský dozor

V KATALOGU  najdete úplně všechny informace, které potřebujete k realizaci. Tady jsou zase nejdůležitější technické výkresy pro řemeslníky. Pokud však nechcete ztrácet čas, nervy a především finance s realizací, ráda vám pomohu formou tzv. managerský dozoru. Dohlédnu na průběh realizace jako tzv. “autorský dozor”. Ne vždy realizační týmy dokáží splnit mé představy a já zajistím, aby byl můj návrh proveden přesně do posledního detailu. Vytvořím harmonogram prací, tak abychom postupovali co nejefektivněji. Postarám se o včasné a správné objednání i dodání zboží a služeb.

Cena je 1.200 Kč/hod s DPH a vždy je domlouvána předem.

Se mnou se nemáte čeho bát!

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 • Když nebudu s návrhem spokojená mohu vám to říct? Nejen to, musíte mi to říct a najdeme jiné řešení.

 • Jak dlouho trvá dodání projektu? To hodně záleží i na vás, můj návrh většinou jeden měsíc od doby, kdy si plácneme.

 • Platí se záloha? Ano, záloha na projekt je 50% ceny.

 • Chcete nějaké inspirační obrázky? Ano, pokud vás to nenervuje, tak ano:-) Pár obrázků např. z Pinterestu, abychom se naladili na společnou notu.

 • K bytu/domu nemám vůbec žádné plány, vadí to? Nevadí, prostor si sama zaměřím, bez obav:-)

 • Počítáte cenu projektu od metru? Ne, nepočítám.

 • Můžu vám v průběhu spolupráce volat? Ano, pochopitelně:-)

 • Pracujete i mimo Prahu? Ano pracuji.

 • Navrhujete i kanceláře? Ano.

 • Je dlouhá čekací doba na vaše služby? Moc dlouhá ne:-)

Mrkněte, co mi napsaly klientky:-)

Markétko, musím říct, že když jsem teď jako poslední odcházela z bytu, tak se mi skoro nechtělo... Miluju to tam! Jak je to útulný, harmonický, světlý, uklidňující, měkký - prostě domov. Možná jsem ti za to dost nepoděkovala...😊 Úplně jsem si říkala, jak se těším až se tam zase po svátcích vrátím - je to tam jak útočiště, otevřená náruč, moje, prostě doma. Děkuju ti za to, že jsi mi zhmotnila moji představu a dala tomu formu a naučila trochu jak na to. Teď po roce a půl žití to můžu hodnotit s odstupem, už je téměř zařízeno vše co chybělo k pohodlí a je mi tam fakt dobře. 

Katka
Děkuju, tahle zpráva byla nádherný dárek k Vánocům:-)

Děkujeme za skvělou spolupráci při návrhu a realizaci naší krásné

ložnice/pracovny, kde Markéta předvedla, že splnit přání se dá zvládnout v naprosto rychlém čase!

Moc děkujeme, za krásnou jednoduchost a hlavně za to, že se tam teď cítíme moc hezky! Za to velké díky, Markét!

Monika

A i když to ještě není úplně kompletní, je to velká nádhera a moc děkujeme. Občas jen tak sedíme na sedačce (která je mimochodem strašně pohodlná), koukáme kolem sebe, a nevěříme, že je tahle krása u nás doma. A sice jsme tady ještě moc návštěv neměli, ale těm co jo, skoro vypadly oči z důlků 😁

Lucie
Mám velikánskou radost:-)
Dostat takovou zprávu před úplným dokončením je sen každého designéra!
PC121262.jpg

Tak nějak jste to přelétli očima a zjistili, že vás nebaví číst litanie? Úplně vás chápu, protože to mám stejně!

Klikněte na tlačítko VOLÁM (pokud jste právě na mobilním zařízení) a já vám po telefonu všechno vysvětlím:-)

Těším se na vás!

MB.png
bottom of page