JMENUJI SE                       A POMÁHÁM LIDEM BYDLET HEZKY

Markéta

P1010643.JPG

mb

O MNĚ

   V minulosti jsem pracovala pro nadnárodní společnost a měla možnost hodně cestovat. Na svých cestách jsem stále vnímala, jak moc mě přitahuje umění, architektura, design. Doslova jsem hltala jak lidé žijí, v čem žijí, kde a jak pracují, čím se obklopují, jaké jsou jejich potřeby a jak moc se v nich lidé liší. Své nasbírané zkušeností jsem později přenesla do navrhování betonového nábytku, který jsem úspěšně prezentovala na mezinárodní přehlídce designu Designblok 2014. 

   Absolvovala jsem studium na akademii interiérového designu, zahraniční kurzy Design&Style a Home&Lifestyle

s Kelly Wearstler a Interior Design course pod záštitou Mika Feericka. Pracuji s nejnovější verzí počítačového programu pro 3D návrhy. Neustále sleduji inovace ve vývoji materiálů, protože mi záleží nejen na vzhledu, ale i na kvalitě a funkčnosti.

 

   Ve svých návrzích vnímám a respektuji prostor, vytvářím pro něj příběh, který odráží charakter majitele či spirit celé rodiny. 

Jsem milovnice knih, jídla a humoru.

"

Milá Markétko, moc Vám děkuji za nádhernou koupelnu. Nikdy by mě nenapadlo, že může být tak krásná. Dokonce se mi teď vůbec nechce do jiných místností.

"

Mym cilem byl krasny,cisty, harmonicky domov, ve kterem se budu citit v pohode a do ktereho se budu rada vracet a travit v nem svuj cas. A zaroven aby plnil svoji funkci a nadcasovost.

Preji krasny vecer a jeste jednou moc moc dekuji za Vas cas, energii a za splneni meho snu.

"

Děkuji vám za skvělou spolupráci, originální nápady, hladký průběh realizace a ve finále úžasné bydlení, které jste nám zařídila.

Helena

Jan

Jitka