JMENUJI SE                       A POMÁHÁM LIDEM BYDLET HEZKY

Markéta

P1110085.jpg

O MNĚ

   V minulosti jsem pracovala pro nadnárodní společnost a měla možnost hodně cestovat. Na svých cestách jsem stále vnímala, jak moc mě přitahuje umění, architektura, design. Doslova jsem hltala jak lidé žijí, v čem žijí, kde a jak pracují, čím se obklopují, jaké jsou jejich potřeby a jak moc se v nich lidé liší. Své nasbírané zkušeností jsem později přenesla do navrhování betonového nábytku, který jsem úspěšně prezentovala na mezinárodní přehlídce designu Designblok 2014. 

   Absolvovala jsem studium na akademii interiérového designu, zahraniční kurzy Design&Style a Home&Lifestyle

s Kelly Wearstler a Interior Design course pod záštitou Mika Feericka. Pracuji s nejnovější verzí počítačového programu pro 3D návrhy. Neustále sleduji inovace ve vývoji materiálů, protože mi záleží nejen na vzhledu, ale i na kvalitě a funkčnosti.

 

   Ve svých návrzích vnímám a respektuji prostor, vytvářím pro něj příběh, který odráží charakter majitele či spirit celé rodiny. 

Miluju kafe, humor, knihy, hodné lidi a pochopitelně dřeva, kameny, betony, dlaždice, kovy, sedačky, závěsy, stoly ... nespíte ještě? ... židle, křesla, koberce, baterie, tapety... už vás nechám:-)

MB.png